Domů » Svatební fotografie

Svatební fotograf Kopřivnice – Petr Socha

Mezi mé oblíbená témata patří svatební fotografie. Svatba nabízí okamžiky plné emocí. Slzy, dojetí, ale je zde také čistá radost a smích. Během pár hodin se před fotoaparátem vystřídá vše, co si správný svatební fotograf přeje zachytit.

Svatební fotografie - individuální ceny i přístup

Každá svatba je jiná. A proto každá svatba má i jinou kalkulaci. Někdo má svatbu o 10ti hostech. Jiný zase slaví ve velkém stylu, má svatbu na zámku a svatební hostinu s rautem pro stovky lidí. A proto se neváhejte zeptat na cenu za fotografickou reportáž, kterou vám ochotně poskytnu. Budu vám plně k dispozici a rád nafotím celý váš Velký den.

Focení svatby od 2600,- Kč

Nabízím focení svatby na Novojičínsku a okolí od 2600,- Kč. V ceně je dostavení se na místo konání vaší svatby o cca. půl hodinu předem, nafocení příjezdu svatebčanů, obřad, výměny snubních prstenů, novomanželské polibky, podpisy smluv, gratulace hostů a přípitky, skupinky rodiny a hostů a další fotky, dle vašeho přání. Nabízím individuální, vstřícný přístup, cca. 100 fotografií (vhodné pro zpracování ve fotolabu – cca 10x15 až 15x20cm) a upravený výběr od cca. 15-20 upravených fotografií v tiskové kvalitě a plném rozlišení.